+48 601 092 432   +48 691 102 200
strzalka CIĘŻAROWE
strzalka CIĘŻAROWE
strzalka OSOBOWE
strzalka OSOBOWE

umów się


 
imie i nazwisko:
e-mail do kontaktu:
nr tel. do kontaktu:
pojazd:
wiadomość:

RENAULT TRUCKS T P - ROAD /22. XIIRenault Trucks rozszerza swoją ofertę pojazdów używanych i prezentuje nowy model z Fabryki Używanych Ciężarówek stanowiącej część zakładu produkcyjnego w Bourg-en-Bresse. Renault T P-Road jest wynikiem przekształcenia ciągników Renault Trucks T w podwozie pod zabudowę.


RENAULT TRUCKS T P-ROAD


Renault Trucks dostarcza dostosowany do potrzeb klienta pojazd - Renault T P - Road - aby spełnić  wymagania klientów poszukujących wysokiej jakości, certyfikowanych, używanych podwozi. Ten nowy model (jest produkowany na tej samej linii produkcujnej co model T X- road) pojazdów używanych jest najnowszym dodatkiem do istniejącej oferty pojazdów używanych prosto z fabryki.

 
RENAULT TRUCKS T P-ROAD
 
Podczas przerabiania pojazdów w Fabryce Używanych Ciężarówek w zakładzie produkcyjnym w Bourg-en-Bresse, wcześniej dokładnie wyselekcjonowane, używane  ciągniki przechodzą kontrolę 200 punktów narażonych na zużycie, zanim zostaną przekształcone zgodnie ze standardami Renault Trucks.
Przed każdą "przeróbką" biuro projektowe Renault Trucks oraz inżynierowie ds. jakości przeprowadzają szczegółowe badania każdego pojazdu. Proces przekształcania i kontrola jakości spełniają te same rygorystyczne normy, jak te, które stosowane są przy produkcji nowego pojazdu.
W celu gruntownej transformacji, dokonuje się wymiany ramy. Ramy są fabrycznie nowe a rozstaw  oraz  układ  osi  jest  dobierany  pod  wybrane  zastosowanie  pojazdu.  Gwarantuje  to wytrzymałość  i  długowieczność  pojazdu  a  także  możliwość  przystosowania  go  do  wielu kategorii branż.
Renault T P- Road podlega tak samo rygorystycznej kontroli jakości i testom drogowym, jak nowe pojazdy Renault Trucks przed dostarczeniem ich do Klientów.
 
RENAULT TRUCKS T P-ROAD
 
Renault T P- Road jest obecnie dostępny w wersji z napędem 4x2, z wyborem trzech różnych rozstawów osi (5600, 6000 i 6500 mm). Pojazdy można również dostosować do szkół jazdy oraz firm przeprowadzkowych (kabina załogowa 1+5).
Renault T P- Road posiada gwarancję na 1 rok lub 120 000 km. Gwarancja (T Selection) obejmuje wszystkie elementy układu napędowego (silnik, skrzynia biegów i most) i jest uznawana we wszystkich punktach sprzedaży i serwisach Renault Trucks w Europie.
 
RENAULT TRUCKS T P-ROAD
 
Used Trucks by Renault Trucks
Logo "Used Trucks by Renault Trucks" jest gwarancją wysokiej jakości używanych pojazdów ciężarowych dostarczanych na rynek.
Used Trucks by Renault Trucks opieraja się na trzech kluczowych wartościach: zobowiązanie co do jakości i przejrzystości w doborze i przygotowywaniu pojazdów; dostosowana do potrzeb klienta oferta pojazdów i usług; dostępność lokalnej sieci serwisowej.
Nasza dedykowana platforma internetowa: USED-RENAULT-TRUCKS.PL
 
O Renault Trucks
W oparciu o ponad stuletnie francuskie doświadczenie w zakresie samochodów ciężarowych Renault Trucks oferuje specjalistom  z  branży  transportowej  szeroką  gamę  usług  i  pojazdów  (od  2,8  do  120  t)  dostosowanych  do  celów dystrybucji  lokalnej  i  regionalnej,  budownictwa  i  działań  długodystansowych.  Pojazdy  marki  Renault  Trucks  są solidne  i  niezawodne,  a  dzięki  niskiemu  zużyciu  paliwa  wyróżnia  je  większa  wydajność  i  kontrola  nad  kosztami operacyjnymi. Renault Trucks dystrybuuje i serwisuje swoje pojazdy poprzez sieć dilerską składającą się z ponad 1500   punktów   serwisowych.   Projektowanie   i   montaż   pojazdów   marki   Renault   Trucks,   jak   również   produkcja większości podzespołów odbywają się we Francji.
Renault Trucks jest częścią Volvo Group, jednego z wiodących światowych producentów samochodów ciężarowych, autobusów,  sprzętu  budowlanego  oraz  układów  napędowych  do  zastosowań  morskich  i  przemysłowych.  Grupa dostarcza również kompletnych rozwiązań w zakresie finansowania i serwisowania. Volvo Group zatrudnia 95 000 osób, dysponuje zakładami produkcyjnymi w 18 krajach i sprzedaje swoje produkty na ponad 190 rynkach. W roku 2017  zysk  netto  ze  sprzedaży  Volvo  Group  osiągnął  ok.  335  miliardów  SEK  (35  miliardów  EUR).  Volvo  Group  to publiczna spółka z siedzibą w Göteborgu w Szwecji. Akcje firmy Volvo notowane są na giełdzie SSE w Sztokholmie.
 
Dowiedz się więcej...
 
Źródło: renault-trucks.pl
 
 


Warto również zobaczyć:UCZESTNICZYMY W PROJEKCIE AMI/06. V

AUTOSFERA uczestniczy w programie AMI dla innowacyjnych firm.

ZAKOŃCZENIE PROJEKTU UE/21. X

PROGRAM REGIONALNY NARODOWA DTRATEGIA SPÓJNOŚCI

AUTOSFERA zrealizowała projekt współfinansowany ze środków EFRR.

 

POWRÓT >>

 
 

 

Volvo Trucks | Renault Trucks | Mapa strony | Prywatność | Informacja o cookies

 

 

© 2012-2018 autosfera.eu | Autosfera - Kultura Pełnej Obsługi Pojazdów

 

INTERESUJĄCY FAKT


#0005

Drugi oddział serwisu pojazdów ciężarowych Volvo Trucks i Renault Trucks obsługuje klientów od maja 2015 roku w nowej lokalizacji w Styrzyńcu k/Białej Podlaskiej. 

 

AUTOSFERA  |  KULTURA PEŁNEJ OBSŁUGI

autosfera.eu

#0004

W dniu 10 kwietnia 2013 roku oficjalnie została otwarta Kantyna z której korzystać mogą zarówno klienci serwisu jak i pracownicy. Kantyna znajduje się na 1 piętrze w nowej części budynku Autosfery.

 

AUTOSFERA  |  KULTURA PEŁNEJ OBSŁUGI

autosfera.eu

#0003

Pierwszy w historii Autosfery egzemplarz nowego Volvo FH 4 generacji był obecny przez tydzień od 18.02.2013r. do 25.02.2013r.

 

AUTOSFERA  |  KULTURA PEŁNEJ OBSŁUGI

autosfera.eu

#0002

W okresie letnim klienci oczekujący na zakończenie naprawy mają możliwość skorzystania z rowerów na czas naprawy.

 

AUTOSFERA  |  KULTURA PEŁNEJ OBSŁUGI

autosfera.eu

#0001

Na czas naprawy pojazdu mamu przygotowanych wiele możliwości. W trakcie naprawy mogą Państwo smacznie i zdrowo zjeść w naszej kantynie jak również zrelaksować się w naszym specjalnie przygotowanym pokoju wypoczynkowym z TV, darmowym Wi-Fi i prysznicem.

 

AUTOSFERA  |  KULTURA PEŁNEJ OBSŁUGI

autosfera.eu


zgłoś szkodę