+48 601 092 432   +48 691 102 200
strzalka CIĘŻAROWE
strzalka CIĘŻAROWE
strzalka OSOBOWE
strzalka OSOBOWE

umów się


 
imie i nazwisko:
e-mail do kontaktu:
nr tel. do kontaktu:
pojazd:
wiadomość:

AUTONOMICZNE VOLVO TRUCKS FH16 DLA Brønnøy Kalk AS /20. XIVolvo Trucks realizuje zamówienie na autonomiczne rozwiązanie transportowe dla Brønnøy Kalk AS. 

 
 
 
Volvo Trucks właśnie podpisało przełomową umowę z Brønnøy Kalk AS w Norwegii, aby zapewnić pierwsze komercyjne autonomiczne rozwiązanie transportowe. Ciężarówki będą przewoziły wapień z kopalni odkrywkowej do pobliskiego portu.
 
Volvo Trucks FH16 Autonomous Brønnøy Kalk AS
 
"To dla nas ważny krok", mówi Raymond Langfjord, dyrektor zarządzający kopalni. "Konkurencja w branży jest trudna. Nieustannie dążymy do zwiększenia naszej wydajności i produktywności, a także mamy jasną wizję korzystania z nowych możliwości w zakresie technologii i rozwiązań cyfrowych. Szukaliśmy niezawodnego i innowacyjnego partnera, który podziela nasz nacisk na zrównoważony rozwój i bezpieczeństwo. Autonomiczne pojazdy znacznie zwiększą naszą konkurencyjność na trudnym rynku globalnym. "
 
Volvo Trucks FH16 Autonomous Brønnøy Kalk AS
 
"Jesteśmy dumni, że możemy przedstawić autonomiczne rozwiązanie, które sprosta wyzwaniom naszych klientów, zarówno pod względem bezpieczeństwa, niezawodności i rentowności" - mówi Claes Nilsson, prezes Volvo Trucks. "Globalne potrzeby transportowe nieustannie się zmieniają w bardzo szybkim tempie, a branża domaga się nowych i zaawansowanych rozwiązań, aby pozostać na czele. Naszym celem jest bycie liderem rozwoju produktów i usług w odpowiedzi na te wymagania ", kontynuuje Claes Nilsson.
 
Volvo Trucks FH16 Autonomous Brønnøy Kalk AS
 
"To ekscytujące, osiągnąć ten punkt, w którym wprowadzamy autonomiczne rozwiązania, mówi Sasko Cuklev, Director Autonomous Solutions w Volvo Trucks. Pracując w zamkniętym obszarze na ustalonej trasie, możemy dowiedzieć się, jak uzyskać najlepsze rozwiązanie i dostosować je do konkretnych potrzeb klienta. Chodzi o współpracę w celu opracowania nowych rozwiązań, zapewniających większą elastyczność i wydajność, a także zwiększoną wydajność. "
 
 
Dowiedz się więcej...
 
Źródło: volvogroup.com
 
 


Warto również zobaczyć:UCZESTNICZYMY W PROJEKCIE AMI/06. V

AUTOSFERA uczestniczy w programie AMI dla innowacyjnych firm.

ZAKOŃCZENIE PROJEKTU UE/21. X

PROGRAM REGIONALNY NARODOWA DTRATEGIA SPÓJNOŚCI

AUTOSFERA zrealizowała projekt współfinansowany ze środków EFRR.

 

POWRÓT >>

 
 

 

Volvo Trucks | Renault Trucks | Mapa strony | Prywatność | Informacja o cookies

 

 

© 2012-2018 autosfera.eu | Autosfera - Kultura Pełnej Obsługi Pojazdów

 

INTERESUJĄCY FAKT


#0005

Drugi oddział serwisu pojazdów ciężarowych Volvo Trucks i Renault Trucks obsługuje klientów od maja 2015 roku w nowej lokalizacji w Styrzyńcu k/Białej Podlaskiej. 

 

AUTOSFERA  |  KULTURA PEŁNEJ OBSŁUGI

autosfera.eu

#0004

W dniu 10 kwietnia 2013 roku oficjalnie została otwarta Kantyna z której korzystać mogą zarówno klienci serwisu jak i pracownicy. Kantyna znajduje się na 1 piętrze w nowej części budynku Autosfery.

 

AUTOSFERA  |  KULTURA PEŁNEJ OBSŁUGI

autosfera.eu

#0003

Pierwszy w historii Autosfery egzemplarz nowego Volvo FH 4 generacji był obecny przez tydzień od 18.02.2013r. do 25.02.2013r.

 

AUTOSFERA  |  KULTURA PEŁNEJ OBSŁUGI

autosfera.eu

#0002

W okresie letnim klienci oczekujący na zakończenie naprawy mają możliwość skorzystania z rowerów na czas naprawy.

 

AUTOSFERA  |  KULTURA PEŁNEJ OBSŁUGI

autosfera.eu

#0001

Na czas naprawy pojazdu mamu przygotowanych wiele możliwości. W trakcie naprawy mogą Państwo smacznie i zdrowo zjeść w naszej kantynie jak również zrelaksować się w naszym specjalnie przygotowanym pokoju wypoczynkowym z TV, darmowym Wi-Fi i prysznicem.

 

AUTOSFERA  |  KULTURA PEŁNEJ OBSŁUGI

autosfera.eu


zgłoś szkodę