+48 601 092 432   +48 691 102 200
strzalka CIĘŻAROWE
strzalka CIĘŻAROWE
strzalka OSOBOWE
strzalka OSOBOWE

umów się


 
imie i nazwisko:
e-mail do kontaktu:
nr tel. do kontaktu:
pojazd:
wiadomość:

VOLVO TRUCKS SPEŁNIA MARZENIA DZIECI /28. XVolvo Trucks Poland zostało głównym partnerem akcji społecznej #ProjektPomagam, w ramach której w tym roku zbierane są pieniądze na Fundację Mam Marzenie. Kampanię można też wspomóc poprzez wpłaty na PolakPotrafi.pl oraz kupując specjalny Prestige Planner 2019.

 

#ProjektPomagam

 

Portal Business & Prestige już po raz drugi zorganizował akcję mającą na celu pomoc ciężko chorym dzieciom. W ubiegłym roku wsparcie otrzymali podopieczni Fundacji Dar Szpiku, teraz zebrane pieniądze zostaną przekazane Fundacji Mam Marzenie. Głównym partnerem drugiej edycji akcji #ProjektPomagam zostało Volvo Trucks Poland.

 

#ProjektPomagam

 

Tegoroczna kampania #ProjektPomagam organizowana jest pod hasłem „Wywołujemy Dziecięce Uśmiechy!". Organizatorzy chcą w ten sposób podkreślić, że jednocząc grupę niezwykłych ludzi wokół ważnej sprawy, można wywoływać radość na twarzach najmłodszych, nawet jeśli są bardzo chorzy. - Wszyscy mamy szansę ulepszać otaczający nas świat. Możemy to robić na wiele sposobów, także poprzez niewielkie gesty. Jednak biznes ma swoje obowiązki i jednym z nich jest dzielenie się i wspieranie osób potrzebujących - tłumaczyła podczas uroczystej gali #ProjektPomagam Małgorzata Kulis, dyrektor generalna Volvo Group Trucks Poland.

 

Małgorzata Kulis, wraz z innymi przedstawicielami biznesu, wzięła udział w spocie reklamowym i sesji zdjęciowej, które posłużyły do promowania działań Fundacji Mam Marzenie. W sesji wzięły też gwiazdy, między innymi sportsmenki Joanna Jóźwik i Joanna Jędrzejczyk, aktorzy Małgorzata Kożuchowska, Iza Kuna, Anna Dereszowska, Michał Żebrowski, Wojciech Mecwaldowski i Piotr Stramowski. W sumie sfotografowano dwanaście par, a ich zdjęcia zostały umieszczone w Prestige Planner 2019, który można zakupić poprzez portal PolakPotrafi.pl.

 

#ProjektPomagam

 

Podczas uroczystej gali została też zorganizowana aukcja charytatywna, podczas której został wylicytowany voucher "Poczuj Moc z Volvo Trucks". Zwycięzca aukcji będzie miał możliwość sprawdzenia się za kierownicą samochodu ciężarowego Volvo FH pod czujnym okiem Instruktora Doskonalenia Jazdy Volvo Trucks. Doświadczy również niesamowitych emocji podczas profesjonalnego driftingu na zamkniętym i specjalnie do tego przygotowanym torze. W ubiegłym roku voucher wylicytował Dariusz Książek.

 

Gwiazdy i partnerzy akcji przekazali również wyjątkowe nagrody, które otrzymają uczestnicy zbiórki na PolakPotrafi.pl. Organizatorzy planują zebrać poprzez ten serwis 150 tys. zł na Fundację Mam Marzenie, dzięki czemu uda się spełnić 25 marzeń chorych dzieci.

 

#ProjektPomagam

 

Dowiedz się więcej...
 
Źródło: volvotrucks.pl


Warto również zobaczyć:UCZESTNICZYMY W PROJEKCIE AMI/06. V

AUTOSFERA uczestniczy w programie AMI dla innowacyjnych firm.

ZAKOŃCZENIE PROJEKTU UE/21. X

PROGRAM REGIONALNY NARODOWA DTRATEGIA SPÓJNOŚCI

AUTOSFERA zrealizowała projekt współfinansowany ze środków EFRR.

 

POWRÓT >>

 
 

 

Volvo Trucks | Renault Trucks | Mapa strony | Prywatność | Informacja o cookies

 

 

© 2012-2018 autosfera.eu | Autosfera - Kultura Pełnej Obsługi Pojazdów

 

INTERESUJĄCY FAKT


#0005

Drugi oddział serwisu pojazdów ciężarowych Volvo Trucks i Renault Trucks obsługuje klientów od maja 2015 roku w nowej lokalizacji w Styrzyńcu k/Białej Podlaskiej. 

 

AUTOSFERA  |  KULTURA PEŁNEJ OBSŁUGI

autosfera.eu

#0004

W dniu 10 kwietnia 2013 roku oficjalnie została otwarta Kantyna z której korzystać mogą zarówno klienci serwisu jak i pracownicy. Kantyna znajduje się na 1 piętrze w nowej części budynku Autosfery.

 

AUTOSFERA  |  KULTURA PEŁNEJ OBSŁUGI

autosfera.eu

#0003

Pierwszy w historii Autosfery egzemplarz nowego Volvo FH 4 generacji był obecny przez tydzień od 18.02.2013r. do 25.02.2013r.

 

AUTOSFERA  |  KULTURA PEŁNEJ OBSŁUGI

autosfera.eu

#0002

W okresie letnim klienci oczekujący na zakończenie naprawy mają możliwość skorzystania z rowerów na czas naprawy.

 

AUTOSFERA  |  KULTURA PEŁNEJ OBSŁUGI

autosfera.eu

#0001

Na czas naprawy pojazdu mamu przygotowanych wiele możliwości. W trakcie naprawy mogą Państwo smacznie i zdrowo zjeść w naszej kantynie jak również zrelaksować się w naszym specjalnie przygotowanym pokoju wypoczynkowym z TV, darmowym Wi-Fi i prysznicem.

 

AUTOSFERA  |  KULTURA PEŁNEJ OBSŁUGI

autosfera.eu


zgłoś szkodę