+48 601 092 432   +48 691 102 200
strzalka CIĘŻAROWE
strzalka CIĘŻAROWE
strzalka OSOBOWE
strzalka OSOBOWE

umów się


 
imie i nazwisko:
e-mail do kontaktu:
nr tel. do kontaktu:
pojazd:
wiadomość:

GLOBETROTTER CLUB 2018-2019 /10. XFANTASTYCZNE VOLVO FH KOŃCZY 25 LAT

 

Edycja Specjalna na 25-lecie Volvo FH stanowi hołd dla pierwszego Volvo FH wyprodukowanego w 1993 r. Samochód ten jest dostępny w dwóch premierowych kolorach lub w innym dowolnie wybranym. Wygląda przepięknie, ale to nic w porównaniu z jego działaniem. Zaprojektowano go pod kątem potrzeb życia w trasie, a można go wyposażyć w niektóre z naszych najlepiej ocenianych, przełomowych funkcji i innowacji – takich jak skrzynia biegów I-Shift czy hamulec silnikowy Volvo Engine Brake+. Krótko mówiąc, zaprojektowano go, aby zoptymalizować Twoją działalność.
 
 

SPOSÓB NA WYRÓŻNIENIE SIĘ

 

Czy chcesz się wyróżnić, a jednocześnie dostosować swój pojazd do indywidualnych potrzeb? Volvo Trucks daje Ci niepowtarzalną okazję prezentując jedyną w swoim rodzaju edycję limitowaną pojazdów w wersji 90 Lat Volvo Trucks. Elementem charakterystycznym tej linii pojazdów jest wnętrze obszyte skórą, kolorystycznie nawiązującą do szwedzkiej flagi. Obszyte zostały deska rozdzielcza, kierownica, dywaniki podłogowe, a na fotele wykonane zostały jedyne w swoim rodzaju, odporne na zabrudzenia, skórzane pokrowce spójnie łączące się z resztą zmodernizowanych elementów kabiny.

Dużą zaletą tej kampanii jest możliwość niemalże dowolnej konfiguracji auta – pojazdem bazowym może każdy model, od FH16, przez FMX aż po FL. Dodatkowo nie ma znaczenia, czy jest to podwozie, czy ciągnik, a jego specyfikacja może być dowolna.

Nie zwlekaj, liczba pojazdów w kampanii jest ograniczona!

 

 

WYBIERZ SIĘ W NIEZWYKŁĄ PODRÓŻ DO ARGENTYNY RAZEM Z KLUBEM GLOBETROTTER!

 

Kupując Volvo FH w edycji na 25-lecie lub dowolny pojazd ciężarowy Volvo z pakietem na 90-lecie dołączasz do Klubu Globetrotter, który tym razem zaprasza swoich członków do Argentyny.

 

REGULAMIN PROMOCJI (PDF, 0.1MB)

 

Dowiedz się więcej...

Źródło: volvotrucks.pl

 

 


Warto również zobaczyć:UCZESTNICZYMY W PROJEKCIE AMI/06. V

AUTOSFERA uczestniczy w programie AMI dla innowacyjnych firm.

ZAKOŃCZENIE PROJEKTU UE/21. X

PROGRAM REGIONALNY NARODOWA DTRATEGIA SPÓJNOŚCI

AUTOSFERA zrealizowała projekt współfinansowany ze środków EFRR.

 

POWRÓT >>

 
 

 

Volvo Trucks | Renault Trucks | Mapa strony | Prywatność | Informacja o cookies

 

 

© 2012-2018 autosfera.eu | Autosfera - Kultura Pełnej Obsługi Pojazdów

 

INTERESUJĄCY FAKT


#0005

Drugi oddział serwisu pojazdów ciężarowych Volvo Trucks i Renault Trucks obsługuje klientów od maja 2015 roku w nowej lokalizacji w Styrzyńcu k/Białej Podlaskiej. 

 

AUTOSFERA  |  KULTURA PEŁNEJ OBSŁUGI

autosfera.eu

#0004

W dniu 10 kwietnia 2013 roku oficjalnie została otwarta Kantyna z której korzystać mogą zarówno klienci serwisu jak i pracownicy. Kantyna znajduje się na 1 piętrze w nowej części budynku Autosfery.

 

AUTOSFERA  |  KULTURA PEŁNEJ OBSŁUGI

autosfera.eu

#0003

Pierwszy w historii Autosfery egzemplarz nowego Volvo FH 4 generacji był obecny przez tydzień od 18.02.2013r. do 25.02.2013r.

 

AUTOSFERA  |  KULTURA PEŁNEJ OBSŁUGI

autosfera.eu

#0002

W okresie letnim klienci oczekujący na zakończenie naprawy mają możliwość skorzystania z rowerów na czas naprawy.

 

AUTOSFERA  |  KULTURA PEŁNEJ OBSŁUGI

autosfera.eu

#0001

Na czas naprawy pojazdu mamu przygotowanych wiele możliwości. W trakcie naprawy mogą Państwo smacznie i zdrowo zjeść w naszej kantynie jak również zrelaksować się w naszym specjalnie przygotowanym pokoju wypoczynkowym z TV, darmowym Wi-Fi i prysznicem.

 

AUTOSFERA  |  KULTURA PEŁNEJ OBSŁUGI

autosfera.eu


zgłoś szkodę