+48 601 092 432   +48 691 102 200
strzalka CIĘŻAROWE
strzalka CIĘŻAROWE
strzalka OSOBOWE
strzalka OSOBOWE

umów się


 
imie i nazwisko:
e-mail do kontaktu:
nr tel. do kontaktu:
pojazd:
wiadomość:

Milionowy egzemplarz Volvo FH /05. XFlagowy produkt Volvo Trucks: Volvo FH, w bieżącym roku obchodzi jubileusz swojego 25-lecia. Jego sukces rynkowy jest jednym z największych w całej historii branży transportowej. Co więcej, model ten osiągnął kolejny, ważny punkt na swojej drodze: 19 września, podczas odbywającej w Hanowerze wystawy IAA, w ręce dumnego nabywcy trafił milionowy egzemplarz Volvo FH. Uroczystego przekazania pojazdu dokonał prezes Volvo Trucks, Claes Nilsson.

 

- Samochodami ciężarowymi Volvo jeździmy od 1976 r. i jesteśmy naocznymi świadkami ciągłego rozwoju modelu Volvo FH. Od samego początku mieliśmy świadomość, że wybraliśmy markę skupioną na przyszłości. Przekonała nas nie tylko opłacalność eksploatacji Volvo FH, wynikająca z zastosowania w tych pojazdach wysokiej klasy skrzyń biegów i silników ale także komfort i bezpieczeństwo kierowcy. To wspaniałe osiągnięcie myśli technicznej - mówi Marco Reinhard, właściciel i dyrektor generalny firmy Gesuko zajmującej się transportem chłodniczym, zlokalizowanej w miejscowości Bad Hersfeld, oddalonej 200 od Hanoweru.

 

Flota transportowa Gesuko składa się wyłącznie z samochodów ciężarowych Volvo i właśnie powiększyła się o kolejny pojazd. Najnowszym nabytkiem firmy jest model Volvo FH 25 Year Special Edition w kolorze Crimson Pearl, wyposażony w kabinę sypialną Globetrotter XL, Układ Ostrzegający o Niebezpieczeństwie Kolizji i Aktywny Układ Kierowniczy Volvo.

 

- Modelem Volvo FH, raz za razem, przesuwaliśmy granice tego, co można osiągnąć, kreując nowe możliwości w zakresie rentownego, efektywnego i bezpiecznego transportu przy systematycznie malejącym oddziaływaniu na środowisko naturalne. Dostarczenie milionowego egzemplarza Volvo FH naszemu lojalnemu Klientowi, który jest z nami od 25 lat, to wyjątkowe wydarzenie na tej wyjątkowej drodze - mówi Claes Nilsson, prezes Volvo Trucks.

 

 

Fakty

Volvo FH 25 Year Special Edition
Model VOLVO FH
Konfiguracja: ciągnik siodłowy 4x2
Rozstawy osi: 3700 mm
Silnik: D13, 540 KM, EURO 6
Maks. moment obrotowy: 2600 Nm
Skrzynia biegów: I-Shift Dual Clutch
Tylna oś: pojedyncza oś z pojedynczą przekładnią główną
Zawieszenia przednie: resory paraboliczne
Zawieszenie tylne: pneumatyczne
Podwozie: wysokość Medium
Hamulce dodatkowe: VEB+ (Volvo Engine Brake), wydajny hamulec silnikowy Volvo.
Kabina: Globetrotter XL
Systemy bezpieczeństwa: aktywny tempomat, Układ Ostrzegający o Niebezpieczeństwie Kolizji z funkcją Hamowanie Awaryjne, Układ Monitorowania Reakcji Kierowcy, Układ Monitorowania Pasa Ruchu, poduszka powietrzna kierowcy
Inne wyposażenie: Aktywny Układ Kierowniczy Volvo (VDS), wersja specjalna FH25 Year Special Edition

 

Dowiedz się więcej...

Źródło: volvotrucks.pl

 


Warto również zobaczyć:UCZESTNICZYMY W PROJEKCIE AMI/06. V

AUTOSFERA uczestniczy w programie AMI dla innowacyjnych firm.

ZAKOŃCZENIE PROJEKTU UE/21. X

PROGRAM REGIONALNY NARODOWA DTRATEGIA SPÓJNOŚCI

AUTOSFERA zrealizowała projekt współfinansowany ze środków EFRR.

 

POWRÓT >>

 
 

 

Volvo Trucks | Renault Trucks | Mapa strony | Prywatność | Informacja o cookies

 

 

© 2012-2018 autosfera.eu | Autosfera - Kultura Pełnej Obsługi Pojazdów

 

INTERESUJĄCY FAKT


#0005

Drugi oddział serwisu pojazdów ciężarowych Volvo Trucks i Renault Trucks obsługuje klientów od maja 2015 roku w nowej lokalizacji w Styrzyńcu k/Białej Podlaskiej. 

 

AUTOSFERA  |  KULTURA PEŁNEJ OBSŁUGI

autosfera.eu

#0004

W dniu 10 kwietnia 2013 roku oficjalnie została otwarta Kantyna z której korzystać mogą zarówno klienci serwisu jak i pracownicy. Kantyna znajduje się na 1 piętrze w nowej części budynku Autosfery.

 

AUTOSFERA  |  KULTURA PEŁNEJ OBSŁUGI

autosfera.eu

#0003

Pierwszy w historii Autosfery egzemplarz nowego Volvo FH 4 generacji był obecny przez tydzień od 18.02.2013r. do 25.02.2013r.

 

AUTOSFERA  |  KULTURA PEŁNEJ OBSŁUGI

autosfera.eu

#0002

W okresie letnim klienci oczekujący na zakończenie naprawy mają możliwość skorzystania z rowerów na czas naprawy.

 

AUTOSFERA  |  KULTURA PEŁNEJ OBSŁUGI

autosfera.eu

#0001

Na czas naprawy pojazdu mamu przygotowanych wiele możliwości. W trakcie naprawy mogą Państwo smacznie i zdrowo zjeść w naszej kantynie jak również zrelaksować się w naszym specjalnie przygotowanym pokoju wypoczynkowym z TV, darmowym Wi-Fi i prysznicem.

 

AUTOSFERA  |  KULTURA PEŁNEJ OBSŁUGI

autosfera.eu


zgłoś szkodę