+48 601 092 432   +48 691 102 200
strzalka CIĘŻAROWE
strzalka CIĘŻAROWE
strzalka OSOBOWE
strzalka OSOBOWE

umów się


 
imie i nazwisko:
e-mail do kontaktu:
nr tel. do kontaktu:
pojazd:
wiadomość:

VOLVO TUCKS 25 YEAR EDITION /28. VIChcąc uczcić wprowadzenie na rynek Volvo FH w 1993 r., ćwierć wieku temu, Volvo Trucks prezentuje specjalną edycję na 25-lecie Volvo FH. Pojazd ten, dostępny zarówno jako Volvo FH, jak i Volvo FH16, wyróżnia indywidualną stylizacją elementów zewnętrznych i wnętrza, doskonałym komfortem oraz najnowocześniejszym wypsażeniem.

 

VOLVO TRUCKS 25 YEAR EDITION

 

Volvo FH to jeden z najbardziej popularnych samochodów ciężarowych w historii, który sprzedał się w blisko milionie egzemplarzy, kształtując życie milionów kierowców na całym świecie. Dlatego też limitowana wersja Volvo FH na 25-lecie jest hołdem nie tyko dla samego pojazdu, ale także dla wszystkich klientów i kierowców, którzy przez minione 25 lat użytkowali ten kultowy model.

 

VOLVO TRUCKS 25 YEAR EDITION

 

- Volvo FH stanowi wzorcowy przykład podejścia ukierunkowanego na klienta i jest pojazdem, który przez ćwierć wieku wyznaczał coraz nowsze standardy. Ten wspaniały samochód ciężarowy jest więc hołdem dla pierwszych 25 lat swojej historii i jednocześnie punktem początkowym na naszej dalszej, pełnej sukcesów drodze, którą pokonujemy wspólnie z klientami i kierowcami - mówi Claes Nilsson, prezes Volvo Trucks.

 

VOLVO TRUCKS 25 YEAR EDITION

 

- Volvo FH pierwszej generacji wywarło ogromny wpływ na Volvo Trucks i całą branżę samochodów ciężarowych. Stało się kamieniem milowym, całkowicie zmieniając sposób postrzegania nowoczesnego samochodu ciężarowego. Praca przy projektowaniu tej specjalnej edycji była dla mnie prawdziwym zaszczytem - mówi Nigel Atterbury, starszy projektant w Volvo Trucks.

 

VOLVO TRUCKS 25 YEAR EDITION

 

Pod względem wyglądu zewnętrznego ten jubileuszowy model można opisać jako: współczesny z dodatkami w stylu retro. Srebrno-szare i pomarańczowe pasy ozdobne przywodzą na myśl początek historii pojazdu, układając się w kształt liczby 25 oznaczającej aktualny jego jubileusz. Obecny w nich efekt trójwymiarowości i cieniowanie odzwierciedla trendy wzornicze panujące na początku lat dziewięćdziesiątych ub. wieku, wyraźnie nawiązując do stylu retro. Jubileuszowe pojazdy są dostępne w dwóch kolorach: ciemniejszym odcieniu zimnej szarości (Mammoth Tree Metallic) oraz lśniącej czerwieni (Crimson Pearl), stanowiącej współczesne nawiązanie do oryginalnego czerwonego koloru kabiny z 1993 r.

 

VOLVO TRUCKS 25 YEAR EDITION

 

Po otwarciu drzwi kierowcy ukazuje się najwyższej klasy, luksusowe wnętrze kabiny. Jako że bezpieczeństwo zawsze było kluczową cechą Volvo FH, nowy model manifestuje je za pośrednictwem wszechobecnych pomarańczowych detali: od szwów w pasach bezpieczeństwa, poprzez wstawki w zasłonach i dywanikach, po odblaskowe naklejki ostrzegawcze na drzwiach. Wprowadzając te subtelne, lecz wyraźne akcenty, projektanci pokreślili kontynuację idei bezpieczeństwa i troski o kierowcę, która zawsze była zasadniczym aspektem Volvo FH. W celu wzmocnienia wrażenia wyjątkowości pojazdu i zwiększenia komfortu fotele pokryto pikowaną skórą.

 

VOLVO TRUCKS 25 YEAR EDITION

 

Prezentowana edycja pojazdu wyraża również sposób, w jaki Volvo FH było i wciąż pozostaje liderem innowacyjności. Jest wyposażona w najnowocześniejsze technologie i może być uzupełniona o najnowsze funkcje Aktywnego Układu Kierowniczego Volvo:

 

• Aktywny Układ Kierowniczy Volvo z Asystentem Utrzymywania Stateczności. Opracowany z myślą o zapobieganiu wpadnięciu samochodu ciężarowego w poślizg.

 

• Aktywny Układ Kierowniczy Volvo z Asystentem Utrzymywania Pasa Ruchu Opracowany z myślą o pomaganiu kierowcy w utrzymywaniu się na obranym pasie ruchu oraz zapobieganiu zderzeniom i przewróceniu się pojazdu.

 

• Aktywny Układ Kierowniczy Volvo z funkcją Ustawień Indywidualnych. Umożliwia indywidualną regulację odczuwanego przez kierowcę oporu na kole kierownicy w celu dalszego zwiększenia wygody i komfortu jazdy.

 

VOLVO TRUCKS 25 YEAR EDITION

 

- Ten samochód ciężarowy naprawdę pokazuje, że Volvo Trucks jest motorem postępu i ciągle wyznacza nowe standardy w branży transportowej, tak jak od 1993 r. czyni to model Volvo FH - mówi Tomas Thuresson, menedżer ds. segmentu transportu długodystansowego w Volvo Trucks, i dodaje: - Ta niezwykła edycja jest hołdem dla wyjątkowego samochodu ciężarowego i milionów ludzi: klientów, kierowców i entuzjastów, którzy przez 25 lat byli związani z Volvo FH.

 

 


Fakty:

Edycja Specjalna na 25-lecie Volvo FH

Volvo FH lub FH16, wysoka lub najwyższa kabina sypialna Globetrotter.
Dwa premierowe kolory: Crimson Pearl lub Mammoth Tree Metallic.

Wnętrze i elementy zewnętrzne w oryginalnym stylu Volvo FH na 25-lecie:
- Znak Globetrotter
- Oklejenie
- Emblematy
- Detale we wnętrzu (zasłony, dywaniki, fotele, naklejki ostrzegawcze na drzwiach itp.).


Edycja Specjalna na 25-lecie Volvo FH będzie produkowana przez ograniczony okres w roku 2018 i 2019. Sprzedaż rozpocznie się pod koniec czerwca 2018 r. (tydzień 25).

 

Dowiedz się więcej...

 

Źródło: volvotrucks.pl

 

 

 


Warto również zobaczyć:UCZESTNICZYMY W PROJEKCIE AMI/06. V

AUTOSFERA uczestniczy w programie AMI dla innowacyjnych firm.

ZAKOŃCZENIE PROJEKTU UE/21. X

PROGRAM REGIONALNY NARODOWA DTRATEGIA SPÓJNOŚCI

AUTOSFERA zrealizowała projekt współfinansowany ze środków EFRR.

 

POWRÓT >>

 
 

 

Volvo Trucks | Renault Trucks | Mapa strony | Prywatność | Informacja o cookies

 

 

© 2012-2018 autosfera.eu | Autosfera - Kultura Pełnej Obsługi Pojazdów

 

INTERESUJĄCY FAKT


#0005

Drugi oddział serwisu pojazdów ciężarowych Volvo Trucks i Renault Trucks obsługuje klientów od maja 2015 roku w nowej lokalizacji w Styrzyńcu k/Białej Podlaskiej. 

 

AUTOSFERA  |  KULTURA PEŁNEJ OBSŁUGI

autosfera.eu

#0004

W dniu 10 kwietnia 2013 roku oficjalnie została otwarta Kantyna z której korzystać mogą zarówno klienci serwisu jak i pracownicy. Kantyna znajduje się na 1 piętrze w nowej części budynku Autosfery.

 

AUTOSFERA  |  KULTURA PEŁNEJ OBSŁUGI

autosfera.eu

#0003

Pierwszy w historii Autosfery egzemplarz nowego Volvo FH 4 generacji był obecny przez tydzień od 18.02.2013r. do 25.02.2013r.

 

AUTOSFERA  |  KULTURA PEŁNEJ OBSŁUGI

autosfera.eu

#0002

W okresie letnim klienci oczekujący na zakończenie naprawy mają możliwość skorzystania z rowerów na czas naprawy.

 

AUTOSFERA  |  KULTURA PEŁNEJ OBSŁUGI

autosfera.eu

#0001

Na czas naprawy pojazdu mamu przygotowanych wiele możliwości. W trakcie naprawy mogą Państwo smacznie i zdrowo zjeść w naszej kantynie jak również zrelaksować się w naszym specjalnie przygotowanym pokoju wypoczynkowym z TV, darmowym Wi-Fi i prysznicem.

 

AUTOSFERA  |  KULTURA PEŁNEJ OBSŁUGI

autosfera.eu


zgłoś szkodę