+48 601 092 432   +48 691 102 200
strzalka CIĘŻAROWE
strzalka CIĘŻAROWE
strzalka OSOBOWE
strzalka OSOBOWE

umów się


 
imie i nazwisko:
e-mail do kontaktu:
nr tel. do kontaktu:
pojazd:
wiadomość:

RENAULT TRUCKS SIMULATOR - TERAZ DOSTĘPNY Z POJAZDAMI MKR /21. VIW najnowszej aktualizacji darmowej aplikacji od Renault Trucks macie szansę poprowadzić Renault Trucks K 520- ciężarówkę, która bierze udział regularnie w najbardziej prestiżowych rajdach świata – Rajdzie Dakar oraz Silk Way!

 

RENAULT TRUCKS SIMULATOR

 
Nowa wersja aplikacji symulującej jazdę pojazdami Renault Trucks została wzbogacona o dodanie do aplikacji Symulator Renault Trucks, możliwości wcielenia się graczom w kierowców rajdowych i jazdę po pustyni za kierownicą Renault Trucks K520!
 
Gracze w wersji rajdowej będą mieli do pokonania pięć poziomów trudności, odblokowywanych jeden po drugim. Podczas gry, gracze mogą doświadczyć emocji związanych z rajdami terenowymi, nauczyć się pokonywać zakręty oraz wydmy, które są nieodłącznym elementem krajobrazu takich rajdów. Po ukończeniu ostatniego poziomu gracze mogą rywalizować z czterema innymi zawodnikami.
 
RENAULT TRUCKS SIMULATOR
 
Dostępne są dwa tryby widoków, Widok zewnętrzny lub, widok z perspektywy kierowcy, dzięki któremu, gracz może poczuć się jak prawdziwy kierowca rajdowy! Dostępne są dwa tryby jazdy, można prowadzić pojazd za pomocą joysticka, albo kierując ciężarówką za pomocą smartfona lub tabletu jako kierownicy
 
Nowa wersja aplikacji Renault Trucks Simulator jest dostępna do pobrania w App Store i Play Store w pięciu różnych językach (francuski, angielski, niemiecki, hiszpański i włoski).
 
RENAULT TRUCKS SIMULATOR
 
W aplikacji, niezmiennie dostępne są cztery różne moduły:
 
-       Pojazdy dalekobieżne, celem osiągnięcie jest jak najwyższej prędkości jazdy przy jak najmniejszym zużyciu paliwa a jednocześnie przestrzeganiu przepisów ruchu drogowego. Do tego celu gracze mają okazję prowadzić Renault Trucks T
 
-       Pojazdy budowlane, oraz budowlane “ciężkie" 
W tym module gracze mają za zadanie zachować swój ładunek, który transportują pomimo przeszkód, które pojawiają się na placach budowy. Z pomocą przychodzą pojazdy Renault Trucks K oraz C
 
-       Pojazdy Dystrybucyjne
W tym module gracze prowadzą Renault Trucks D i mają za zadanie dostarczyć paczki na czas w środowisku miejskim przestrzegając obowiązujących przepisów ruchu drogowego
 
Aplikacja Renault Trucks Simulator umożliwia również dzielenie się swoimi wynikami za pomocą mediów społecznościowych i porównywanie swoich wyników ze znajomymi!
 
Dowiedz się więcej...
 
Źródło: renault-trucks.pl


Warto również zobaczyć:UCZESTNICZYMY W PROJEKCIE AMI/06. V

AUTOSFERA uczestniczy w programie AMI dla innowacyjnych firm.

ZAKOŃCZENIE PROJEKTU UE/21. X

PROGRAM REGIONALNY NARODOWA DTRATEGIA SPÓJNOŚCI

AUTOSFERA zrealizowała projekt współfinansowany ze środków EFRR.

 

POWRÓT >>

 
 

 

Volvo Trucks | Renault Trucks | Mapa strony | Prywatność | Informacja o cookies

 

 

© 2012-2018 autosfera.eu | Autosfera - Kultura Pełnej Obsługi Pojazdów

 

INTERESUJĄCY FAKT


#0005

Drugi oddział serwisu pojazdów ciężarowych Volvo Trucks i Renault Trucks obsługuje klientów od maja 2015 roku w nowej lokalizacji w Styrzyńcu k/Białej Podlaskiej. 

 

AUTOSFERA  |  KULTURA PEŁNEJ OBSŁUGI

autosfera.eu

#0004

W dniu 10 kwietnia 2013 roku oficjalnie została otwarta Kantyna z której korzystać mogą zarówno klienci serwisu jak i pracownicy. Kantyna znajduje się na 1 piętrze w nowej części budynku Autosfery.

 

AUTOSFERA  |  KULTURA PEŁNEJ OBSŁUGI

autosfera.eu

#0003

Pierwszy w historii Autosfery egzemplarz nowego Volvo FH 4 generacji był obecny przez tydzień od 18.02.2013r. do 25.02.2013r.

 

AUTOSFERA  |  KULTURA PEŁNEJ OBSŁUGI

autosfera.eu

#0002

W okresie letnim klienci oczekujący na zakończenie naprawy mają możliwość skorzystania z rowerów na czas naprawy.

 

AUTOSFERA  |  KULTURA PEŁNEJ OBSŁUGI

autosfera.eu

#0001

Na czas naprawy pojazdu mamu przygotowanych wiele możliwości. W trakcie naprawy mogą Państwo smacznie i zdrowo zjeść w naszej kantynie jak również zrelaksować się w naszym specjalnie przygotowanym pokoju wypoczynkowym z TV, darmowym Wi-Fi i prysznicem.

 

AUTOSFERA  |  KULTURA PEŁNEJ OBSŁUGI

autosfera.eu


zgłoś szkodę