Sfera osobowa | Autosfera - Kultura Pełnej Obsługi | autosfera.eu +48 609 929 073  Sfera ciężarowa | Autosfera - Kultura Pełnej Obsługi | autosfera.eu +48 601 092 432 Serwis 24h | Autosfera - Kultura Pełnej Obsługi | autosfera.eu belka
strzalka CIĘŻAROWE
strzalka CIĘŻAROWE
strzalka OSOBOWE
strzalka OSOBOWE

umów się


 
imie i nazwisko:
e-mail do kontaktu:
nr tel. do kontaktu:
pojazd:
wiadomość:

FINAŁ OPTIFUEL CHALLENGE 2017 /05. XW Toledo, 18 października, odbędzie się międzynarodowy finał Optifuel Challenge, zawodów organizowanych przez Renault Trucks i poświęconych ekonomicznej jeździe. 29 kierowców z 29 krajów podejmie wyzwanie ekonomicznej jazdy. Zwycięzca otrzyma model Renault Trucks T480 Optifuel.

 
 
Optifuel Challenge, zawody dedykowane ekonomicznej jeździe, odbywające się od 2012 roku, doskonale ilustrują zaangażowanie Renault Trucks w sprawy swoich klientów w obszarze małego zużycia paliwa i globalne podejście pojazd-kierowca-usługi, aby zapewnić trwałe i niskie zużycie paliwa już od pierwszego kilometra.
 
Wyłoniono 29 kierowców spośród 2500 kandydatów
 
Od początku 2017 roku, kraje uczestniczące w czwartej edycji Optifuel Challenge organizowały zawody na szczeblu krajowym, aby wybrać kierowcę, który będzie reprezentować ich kraj. Dzisiaj 29 najlepszych eko-kierowców z całego świata, wyłonionych spośród 2500 kandydatów, przygotowuje się do zajęcia miejsca na linii startowej finału, 18 października w Toledo, w regionie madryckim.
 
Finał w dwóch etapach
 
 
Finał międzynarodowy będzie przebiegał w dwóch etapach. Najpierw kierowcy odpowiedzą na pytania sprawdzające ich wiedzę teoretyczną z zakresu racjonalnej jazdy i małego zużycia paliwa. Następnie odbędą jazdę w warunkach drogowych, trwającą czterdzieści minut, za kierownicą modelu Renault Trucks T480 Optifuel, z 13-litrowym silnikiem Euro 6. Zwycięzcą zostanie ogłoszony kierowca, którego pojazd zużyje najmniej paliwa przy utrzymaniu przepisowej prędkości.
Przez cały czas trwania zawodów, kierowców będzie wspierać przedstawiciel ich przedsiębiorstwa i pracownik lokalnej sieci Renault Trucks. Ci ostatni będą mieli możliwość śledzenia wyników kierowcy w czasie rzeczywistym dzięki rozwiązaniu do zarządzania flotą - Optifleet.
Aby zapewnić takie same warunki wszystkim kierowcom, kolejność przejazdów zostanie wybrana w ramach losowania, a wszystkie zestawy drogowe zostaną poddane kalibracji. Z każdą grupą kierowców wyruszy dodatkowy pojazd, aby umożliwić uwzględnienie warunków drogowych i zdarzeń, które mogłyby utrudniać jazdę.
Kierowca, który stanie na szczycie podium zdobędzie model Renault Trucks T480 Optifuel.
 
Dowiedz się więcej...
 
Źródło: renault-trucks.pl
 


Warto również zobaczyć:VISTA 2017-2018 - PERFORMANCE IS EVERYTHING/18. I

VISTA WORLD CHAMPIONSHIP 2017-2018

Wyniki konkursu VISTA na półmetku eliminacji do Światowego Półfinału.

SAMOLIKWIDACJA SZKÓD KOMUNIKACYJNYCH/25. X

Skorzystaj z naszej pomocy już dzisiaj! 

 

 

POWRÓT >>

 
 

 

Volvo Trucks | Renault Trucks | Mapa strony | Prywatność | Informacja o cookies

 

 

© 2012-2018 autosfera.eu | Autosfera - Kultura Pełnej Obsługi Pojazdów

 

INTERESUJĄCY FAKT


#0005

Drugi oddział serwisu pojazdów ciężarowych Volvo Trucks i Renault Trucks obsługuje klientów od maja 2015 roku w nowej lokalizacji w Styrzyńcu k/Białej Podlaskiej. 

 

AUTOSFERA  |  KULTURA PEŁNEJ OBSŁUGI

autosfera.eu

#0004

W dniu 10 kwietnia 2013 roku oficjalnie została otwarta Kantyna z której korzystać mogą zarówno klienci serwisu jak i pracownicy. Kantyna znajduje się na 1 piętrze w nowej części budynku Autosfery.

 

AUTOSFERA  |  KULTURA PEŁNEJ OBSŁUGI

autosfera.eu

#0003

Pierwszy w historii Autosfery egzemplarz nowego Volvo FH 4 generacji był obecny przez tydzień od 18.02.2013r. do 25.02.2013r.

 

AUTOSFERA  |  KULTURA PEŁNEJ OBSŁUGI

autosfera.eu

#0002

W okresie letnim klienci oczekujący na zakończenie naprawy mają możliwość skorzystania z rowerów na czas naprawy.

 

AUTOSFERA  |  KULTURA PEŁNEJ OBSŁUGI

autosfera.eu

#0001

Na czas naprawy pojazdu mamu przygotowanych wiele możliwości. W trakcie naprawy mogą Państwo smacznie i zdrowo zjeść w naszej kantynie jak również zrelaksować się w naszym specjalnie przygotowanym pokoju wypoczynkowym z TV, darmowym Wi-Fi i prysznicem.

 

AUTOSFERA  |  KULTURA PEŁNEJ OBSŁUGI

autosfera.eu


zgłoś szkodę