Sfera osobowa | Autosfera - Kultura Pełnej Obsługi | autosfera.eu +48 609 929 073  Sfera ciężarowa | Autosfera - Kultura Pełnej Obsługi | autosfera.eu +48 601 092 432 Serwis 24h | Autosfera - Kultura Pełnej Obsługi | autosfera.eu belka
strzalka CIĘŻAROWE
strzalka CIĘŻAROWE
strzalka OSOBOWE
strzalka OSOBOWE

umów się


 
imie i nazwisko:
e-mail do kontaktu:
nr tel. do kontaktu:
pojazd:
wiadomość:

VOLVO FE 350 /23. VINa rynek wchodzi Volvo FE wyposażone w silnik 350 KM/1400 Nm oraz nową przednią oś o dopuszczalnym nacisku 9 ton. Tym samym, ten jeden z najbardziej uniwersalnych pojazdów Volvo Trucks staje się solidną alternatywą także w zastosowaniach, takich jak wymagający transport dystrybucyjny, wywóz odpadów czy lekki transport budowlany. Volvo FE 350 może być wykorzystywane w zestawach drogowych o maksymalnej dopuszczalnej masie całkowitej (DMCZ) 44 t.
 
 

- Volvo FE to wszechstronny samochód ciężarowy, sprawnie realizujący zadania transportowe zarówno w ruchu regionalnym, jak i na zatłoczonych ulicach miast. Obecnie, wychodząc naprzeciw potrzebom wielu klientów, rozszerzamy zakres jego zastosowań, oferując wariant o podwyższonych osiągach i większej ładowności - mówi Anders Edenholm, menedżer ds. segmentu dystrybucyjnego w Volvo Trucks.

 

 

Volvo FE 350 może być wykorzystywane w zestawach drogowych o maksymalnej dopuszczalnej masie całkowitej (DMCZ) 44 t. Doskonale sprawdzi się zarówno jako pojazd użytkowany solo, jak i z przyczepą. Wywrotki, żurawie, śmieciarki - to zaledwie kilka przykładów zastosowań typowych dla pojazdów trzyosiowych, w przypadku których większa moc umożliwia osiąganie większej wydajności. Silnik D8K 350 Euro 6 jest dostępny w połączeniu z każdym typem kabiny, w tym, także niskopodłogową kabiną Low Entry oraz z zautomatyzowaną skrzynią biegów Volvo I-Shift.
Volvo FE 350 będzie oferowane na wszystkich rynkach, na których obowiązuje norma emisji spalin Euro 6. Sprzedaż modelu rozpocznie się pod koniec czerwca br. Rozpoczęcie produkcji nastąpi we wrześniu. Bardziej szczegółowe informacje dotyczące nowości w typoszeregu FE zostaną przedstawione jesienią 2017 r. 

 

 

Równocześnie z wprowadzeniem na rynek Volvo FE 350 z konwencjonalnym silnikiem wysokoprężnym, Volvo Trucks rozszerza swoją ofertę dla klientów preferujących silniki gazowe, udostępniając Volvo FE 320 zasilane CNG, w połączeniu z każdą z dostępnych kabin: - dzienną, komfort, sypialną lub Low Entry.

 

Fakty, Volvo FE 350
Silnik: wysokoprężny Volvo D8K o pojemności 8 litrów, rozwijający moc 350 KM i moment obrotowy 1400 Nm.
Skrzynia biegów: zautomatyzowana skrzynia biegów I-Shift lub w pełni automatyczna skrzynia biegów.
Przystawka odbioru mocy: do 600 Nm.
Kabiny do wyboru: dzienna, komfort, sypialna, Low Entry.
Dopuszczalna masa całkowita zestawu (DMCZ): do 44 t.
Konfiguracja osi: 4x2, 6x2, 6x4.
Osie przednie: dopuszczalny nacisk 7,1-9 t.
Osie tylne: dopuszczalny nacisk 13-23 t.

 

Dowiedz się więcej...

 

Źródło: volvotrucks.pl

 


Warto również zobaczyć:VISTA 2017-2018 - PERFORMANCE IS EVERYTHING/18. I

VISTA WORLD CHAMPIONSHIP 2017-2018

Wyniki konkursu VISTA na półmetku eliminacji do Światowego Półfinału.

SAMOLIKWIDACJA SZKÓD KOMUNIKACYJNYCH/25. X

Skorzystaj z naszej pomocy już dzisiaj! 

 

 

POWRÓT >>

 
 
©2012-2018 autosfera.eu | Autosfera - Kultura Pełnej Obsługi Pojazdów

INTERESUJĄCY FAKT


#0005

Drugi oddział serwisu pojazdów ciężarowych Volvo Trucks i Renault Trucks obsługuje klientów od maja 2015 roku w nowej lokalizacji w Styrzyńcu k/Białej Podlaskiej. 

 

AUTOSFERA  |  KULTURA PEŁNEJ OBSŁUGI

autosfera.eu

#0004

W dniu 10 kwietnia 2013 roku oficjalnie została otwarta Kantyna z której korzystać mogą zarówno klienci serwisu jak i pracownicy. Kantyna znajduje się na 1 piętrze w nowej części budynku Autosfery.

 

AUTOSFERA  |  KULTURA PEŁNEJ OBSŁUGI

autosfera.eu

#0003

Pierwszy w historii Autosfery egzemplarz nowego Volvo FH 4 generacji był obecny przez tydzień od 18.02.2013r. do 25.02.2013r.

 

AUTOSFERA  |  KULTURA PEŁNEJ OBSŁUGI

autosfera.eu

#0002

W okresie letnim klienci oczekujący na zakończenie naprawy mają możliwość skorzystania z rowerów na czas naprawy.

 

AUTOSFERA  |  KULTURA PEŁNEJ OBSŁUGI

autosfera.eu

#0001

Na czas naprawy pojazdu mamu przygotowanych wiele możliwości. W trakcie naprawy mogą Państwo smacznie i zdrowo zjeść w naszej kantynie jak również zrelaksować się w naszym specjalnie przygotowanym pokoju wypoczynkowym z TV, darmowym Wi-Fi i prysznicem.

 

AUTOSFERA  |  KULTURA PEŁNEJ OBSŁUGI

autosfera.eu


zgłoś szkodę